همکار ما شوید

با سامانه همکاری در فروش داکس ایران درآمد قابل قبولی داشته باشید.

از مقاله ها, پایان نامه ها , ترجمه ها و سایر فایل های نوشتنی خود درآمد کسب کنید...
توضیحات بیشتر

همکاری در وبسایت

سیتم همکاری در فروش وبسایت داکس ایران یک سیستم استثنایی می باشد که این فرصت را فراهم اورده تا کاربران و مشتاقان به کسب درآمد بتوانند نسبت به کسب درآمد ضمن تحقق اهداف داکس ایران برای خود کسب درامد متعارفی را داشته باشند.

هر کاربر که مشتاق به همکاری با رعایت شرط سنی بالای 15 سال می تواند با وبسایت داکس ایران همکاری نماید.

کسانی که مایل به همکاری با وبسایت داکس ایران می باشند لازم است با مطالعه همه قوانین وبسایت داکس ایران نسب به عضویت در سایت اقدام نمایند و پس از ثبت نام می تواند هر نوع فایل نوشتاری اععم از ترجمه ها، مقاله ها، پروپوزال ها، تحقیق های دانشجویی و دانش آموزی، کتب تالیفی خود، طرح های توجیهی و کارآفرینی  و دیگر فایل های نوشاری خود را بفروش برسانند و با مشارکتی که با سایت در امر فروش فایل دارند از منبع درامد حاصله از فروش 80 درصد سهم خود و 20 درصد سهم وبسایت داکس ایران را عاید خود نمایند.

بطور مثال کاربری مقاله ای را با قیمت 10 هزار تومان را برای فروش در سایت قرار می دهد، سپس از آن به ازای هر بار فروش آن مبلغ 8 هزار تومان متعلق به فروشنده مقاله و 2 هزار تومان متعلق به وبسایت میهن داکس می باشد.

هرکاربر میتواند با ثبت شماره کارت عابر بانک خود نسبت به درخواست تصویه حساب درامد حاصله از فروش فایل ها اقدام نماید تا پس از درخواست تسویه حساب که فرایند آن 24 ساعت طول میکشد از مزایای فروش فایل ها بهره مند گردد.

حداقل مبلغ برای تسویه حساب 10 هزار تومان می باشد.

لازم به ذکر است همه کاربران می تئانند برای آموزش نحوه چگونگی قراردادن مقالات به بخش نحوه کار با وبسایت مراجعه نمایند.

این سایت را در گوگل محبوب کنید: